kurumsal
Kurulum Yapısı,hızlı kurulum özelliği,rahat ve hızlı çalışma imkanı dolayısıyla iş verimliliği ve zaman tasarrufu alanında sağladığı olanaklar dolayısıyla cephe platformları sektörde en çok tercih edilen iskele çeşididir.

Hareketli Cephe İskeleleri ikili kurumda 4,000 kg , tekli kurumda 1,500 kg kadar yükle, 35 metreye kadar genişlikte, uzatma konsolları ile yaklaşarak bina cephesinde çalışabilmesi için dizayn edilmiştir.

Merkezkaç fren iliştirilmiş iki ikiz motorun tahrik ettiği pinyon dişlinin masta tutturulmuş krameyer dişli üzerinde yükselmesi ile çalışır.

Her motor grubu 2 adet 2.2 kW motor, elektromanyetik fren, redüktör dişli ve acil durumda devreye giren merkezkaç frenden oluşur. Platform kapısı, alt ve üst durdurma emniyet limit anahtarları, faz kontrol ve motor kontrolü için termik anahtar ve mast sensörü (metali görmeyince hareketi durduran -induktive sensör) ile elektronik, krameyer dişli olmayan kırmızı boyalı final mast ile mekanik emniyet sağlanmıştır. Elektrik kesilmesinde motor freni elle açılıp platform aşağı indirilebilir. İstenirse tekli kurumlarda paraşüt freni takılabilir.

kurumsal